Baza kontaktów B2C i B2B


Skuteczne bazy danych dla Twojego biznesu


    • dotrzyj szybko do potencjalnych klientów

    • zrealizuj efektywną kampanię marketingową

  • oszczędź swój czas i zwiększ zyski swojej firmy

Baza B2B
2 000 000
firm i instytucji
Baza B2C
11 000 000
osób prywatnych

Wysoka aktualność

Stale odświeżamy bazy. Dzięki temu charakteryzują się wysoką aktualnością danych. Gwarancja bazy danych wynosi ponad 92%. W przypadku błędnych kontaktów, zwracamy ich koszt bądź wymieniamy rekordy na nowe.

Legalne bazy

Nasze zbiory są zgodne z RODO i posiadają zgody podmiotów znajdujących się w bazie na otrzymywanie ofert handlowych.

Wygodne filtrowanie

Kontakty zawarte w bazach można sortować według wybranych kryteriów (np. według miast, nazw, wieku, płci, numerów telefonów).

Popularne formaty

Bazy zapisujemy w popularnych formatach: xls, xlsx, csv. Na życzenie Klienta możemy udostępnić nasze zbiory także w innych plikach.


Jakie dane mogą zostać zawarte w bazach kontaktów przedsiębiorstw i instytucji? (B2B)

Klienci decydują jakie dane powinny zawierać interesujące Ich bazy. Przykładowo mogą w nich znaleźć się adresy, numery telefonów komórkowych i/lub telefonów stacjonarnych, branże, nazwy firm, informacje o wielkości zatrudnienia.

Bazy sprawdzają się przy przeprowadzaniu następujących kampanii marketingowych:

  • telemarketing
  • e-mail marketing
  • kampania SMS
  • kampania MMS
  • direct mail (wysyłki pocztowe)

Jakie dane mogą zawierać bazy kontaktów osób indywidualnych? (B2C)

Bazy B2C posiadają wiele możliwości kryteriów do wyboru: płeć, wiek, adres, powiat, miasto, województwo, dochód, osoby aktywne zawodowo, posiadające domek jednorodzinny, zainteresowania behawioralne tj. moda, uroda, zdrowie, ubezpieczenia, finanse, motoryzacja, podróże, artykuły spożywcze, dzieci, energia elektryczna, fotografia, nieruchomości, gry internetowe, ogród, sport, szkolenia itd.
Baza kontaktów mailowych
Realizujemy kompletną usługę mailingu (bez fizycznego przekazania bazy), która jest idealnym rozwiązaniem na dotarcie do potencjalnych Klientów. Po jej zakończeniu otrzymują Państwo szczegółowy raport z wysyłki.
Jak zrobić bazę kontaktów?
Polecamy skorzystać z usług firm, które profesjonalnie zajmują się tworzeniem i udostępnianiem baz danych na potrzeby Klienta. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić czas na wyszukiwanie potencjalnych Klientów i skupić się na rozwijaniu swojego biznesu. Nasze bazy są na bieżąco aktualizowane, zostały zarejestrowane w GIODO oraz posiadają zgody osób istniejących w bazach na komunikację marketingową.
Jak znaleźć bazę kontaktów?
Zachęcamy do skontaktowania się ze specjalistami z dziedziny dostarczania baz danych, którzy pomogą w doborze kryteriów odpowiadających profilowi świadczonych przez Państwa usług. Posiadamy obszerne zbiory kontaktów do firm oraz osób indywidualnych. Wszystkie dane zostały legalnie pozyskane. Udzielamy gwarancji na nasze bazy.
Baza kontaktów telefonicznych
Posiadamy bazy danych, które zawierają telefony komórkowe i/lub stacjonarne. Zbiory tego typu znakomicie sprawdzają się w kampaniach telemarketingowych.
Bazy kontaktów do kupienia
Aby dokonać zamówienia wystarczy określić kryteria bazy (dane, jakie mają być zawarte w bazie, np. telefon, adres, miasto/województwo oraz ilość rekordów), podpisać formularz zamówienia oraz opłacić przesłaną fakturę. Następnie w ciągu 2 dni roboczych zostanie Państwu udostępniona baza klientów.
Baza kontaktów medycznych
W bazie znajdują się kontakty do lekarzy różnych specjalizacji oraz do placówek i instytucji medycznych. Dane zawarte w bazie to m.in. nazwa, adres, telefon.
Baza kontaktów - usługi finansowe
Udostępniamy bazy danych firm, których oferta dotyczy usług finansowych oraz bazy kontaktów do osób indywidualnych, których zainteresowania związane są z finansami/kredytami/ubezpieczeniami. Bazy profilujemy według wytycznych Klienta. Udostępniana przez nas aktualna baza kontaktów telefonicznych idealnie nadaje się do przeprowadzenia kompleksowej kampanii telemarketingowej.

Opisz bazę jakiej potrzebujesz a przygotujemy ofertę.

Napisz do nas