Bazy danych do kupienia


Aktualne bazy konsumentów


  • bazy mailingowe

  • bazy do telemarketingu

  • bazy teleadresowe

  • bazy do kampanii SMS/MMS

2 106 070
adresów e-mail

4 392 893
numerów telefonów
4 962 902
adresów pocztowych

Kupno baz danych B2C

Posiadamy duże zbiory baz danych kontaktów. Bazy danych są zgodne z RODO, a podmioty znajdujące się w bazach wyraziły zgodę na komunikację marketingową. Zachęcamy Państwa do składania zapytań. Przygotowujemy bezpłatne i indywidualne wyceny, które dostarczamy Państwu na wskazany adres mailowy.

Sprzedaż baz danych

Udostępniamy bazy danych firm, instytucji, szkół oraz osób indywidualnych. Aby dokonać zamówienia należy podpisać formularz zamówienia, który jest zabezpieczeniem prawnym zarówno dla Państwa jak i dla nas. Następnie wystawiamy fakturę w wersji elektronicznej i po uiszczeniu płatności udostępniamy Państwu bazę danych mailowo.

Bazy danych do marketingu

Zakupione bazy danych B2C i B2B można z powodzeniem wykorzystać do przeprowadzenia działań marketingowych (takich jak telemarketing, kampanie SMS, kampanie MMS), dzięki którym można dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Popularne formaty baz danych

Udostępniane przez nas bazy danych zapisywane są w popularnych formatach takich jak: xls, xlsx , csv. Na życzenie Klienta istnieje także możliwość zapisu bazy w innym formacie.

Bazy konsumenckie i bazy firm

W naszej ofercie znajdą Państwo bazy konsumenckie (B2C) oraz bazy firm (B2B). Korzystając z baz danych zaoszczędzają Państwo czas na wyszukiwanie potencjalnych klientów. W krótkim czasie mogą Państwo dotrzeć z ofertą swoich usług do wielu osób/ firm.

Usługa mailingu

Wykonujemy również mailing na posiadanych przez nas bazach B2C i B2B. Usługą mailingu zajmuje się grono doświadczonych specjalistów, którzy pomagają w wyborze baz najlepiej pasujących do danych usług oraz w ustaleniu jak powinna wyglądać kreacja. Po zakończeniu kampanii otrzymują Państwo szczegółowy raport.

Ceny baz danych

Indywidualność każdego zlecenia sprawia, że każde zapytanie jest wyceniane osobno. Cena jest zależna od:
  • ilości rekordów,
  • danych zawartych w rekordzie,
  • rodzaju bazy.

Opisz bazę jaką potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę.

Napisz do nas