Bazy B2C


Aktualne bazy konsumentów


    • bazy mailingowe

    • bazy do telemarketingu

  • bazy teleadresowe

  • bazy do kampanii SMS/MMS

2 106 070
adresów e-mail

4 392 893
numerów telefonów
4 962 902
adresów pocztowych


Bazy B2C

Posiadamy obszerne zbiory zawierające kontakty do osób prywatnych. Bazy są na bieżąco aktualizowane. Znajdujące się w nich podmioty wyraziły zgodę na komunikację marketingową. W związku z tym bazy są wykorzystywane przy realizacji kampanii marketingowych takich jak telemarketing, mailing, wysyłka pocztowa czy kampania SMS/MMS.

Bazy danych B2C

Udostępniamy bazy danych osób indywidualnych, które są zgodne z RODO. Podmioty znajdujące się w bazach wyraziły zgodę na przesyłanie im ofert handlowych. Klient wybiera jakie dane powinny być zawarte w bazie. Podstawowy pakiet składa się z następujących danych: imię, nazwisko, telefon, miasto/województwo. W bazach mogą znaleźć się osoby w określonym wieku, mające różne zainteresowania, aktywne zawodowo, posiadające domki jednorodzinne.

Konsumenckie bazy danych

W bazach konsumenckich B2C istnieje wiele możliwości wyboru kryteriów. Klient może wybierać spośród takich danych jak miasto/ województwo, wiek, płeć itp. Bazy udostępniane są w popularnych formatach (np. pliki Microsoft Excel, Access), a stosując filtry można je wygodnie przeglądać. Korzystając z tego typu baz mają Państwo możliwość szybkiego dotarcia ze swoją ofertą do szerokiego grona potencjalnych Klientów.

Mailing bazy B2C

Wykonujemy kampanie mailingowe na swoich stale aktualizowanych bazach danych osób indywidualnych. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru tematu, tekstu wiadomości i grafiki do maila. Możemy wykonać mailing również z przygotowaną wcześniej przez Państwa kreacją. Po zrealizowanej kampani dostarczamy raport z wysyłki (CTR, OR).

Baza danych cena

Ze względu na indywidualność zamówień nie posiadamy stałego cennika. Każde zapytanie jest analizowane i wyceniane osobno. Ceny zależne są od ilości danych jakie ma zawierać baza oraz od ilości rekordów. Im większa liczba rekordów, tym cena jednostkowa za rekord jest niższa. Po zbadaniu potencjału ilościowego, szczegółowa wycena zostanie Państwu przesłana mailowo.

Opisz bazę jakiej potrzebujesz a przygotujemy ofertę.

Napisz do nas